Жељко Митровић имао проблем са комшијом! Директор Пинка обавестио јавност о селидби: "Пикавце и ђубре је бацао на терасу"

Курир 07.06.2024
Жељко Митровић имао проблем са комшијом! Директор Пинка обавестио јавност о селидби: "Пикавце и ђубре је бацао на терасу"

Жељко Митровић тренутно борави у Лондону, где преговара о представама за будући Одеон театар.

Први човек Пинка пословно путовање користи и за уживање у лепотама британске престонице, где се осећа као код куће. Како му протичу часови доколице поделио је са пратиоцима на Инстаграму, које је обавестио и да има проблем са комшијама. - Ово је исти онај апартман у Лондону, из кога сам вам већ певао, из кога сам писао Шекспиру, а из кога се Ромео жалио на Јулију и њене шопинге - написао је Жељко Митровић. - Данас сам коначно срећан јер се комшија Џек иселио,

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »