(Poluvreme) orlovi golom Sergeja vode: Ne gledamo savršenu utakmicu naših momaka, ali rezultat je najbitniji! (video)

Hot sport 08.06.2024

Srbija vodi na poluvremenu Fudbaleri Srbije, gostuju u Stokholmu, reprezentaiciji Švedske u sklopu priprema za EURO u Nemačkoj.

Srbija je u prethodnom prijateljskom meču poražena od Austrije 2:1, dok su Šveđani takođe poraženi 2:1 od Dankse. Rezultat na poluvremenu je: 1:0 Srbija i Švedska su izašli u sledećim sastavima: SRBIJA: Rajković – Milenković, Stojić, Pavlović – Živković, Ilić, Lukić, Mladenović, S. Milinković Savić – Vlahović, Mitrović. ŠVEDSKA: Olsen – Kraft, Hien, Lindelef, Kajuste – Kuluševski, Saletros, Forsberg – Elijason, Nilson, Elanga. Početak meča, sličan kao protiv