Slovenci remizirali sa Bugarima – Danci su opasni

Sputnik pre 21 dana

Prvo su Englezi sinoć izgubili od Islanda, a sada je Slovenija, drugi protivnik Srbije na Evropskom prvenstvu, odigrala samo 1:1 protiv ne tako snažne reprezentacije Bugarske. Sa druge strane, Danska je nadigrala Norvešku sa 3:1 (2:0).

Bugari su čak stigli u prednost kada je Despodov dao gol u 4. minutu iz penala, a potom je Šporar golom u 14. minutu doneo izjednačenje Sloveniji. Poprilično skromno je ekipa Matjaža Keka odigrala i još jednom pokazala da je rival kojeg Srbija definitivno mora da pobedi u Nemačkoj ukoliko želi plasman u nokaut fazu. Da li su se Zmajčeki štedeli za prave, takmičarske utakmice ili je ovo njihov stvarni presek stanja u ovom trenutku, tek stručni štab Srbije i naši