Dončić tragičar, boston pred titulom! Dalas umalo uradio nemoguće, Slovenac zbog gluposti nije igrao u neizvesnoj završnici

Kurir pre 17 dana
Dončić tragičar, boston pred titulom! Dalas umalo uradio nemoguće, Slovenac zbog gluposti nije igrao u neizvesnoj…

Košarkaši Bostona nalaze se u odličnoj situaciji da postanu NBA šampioni prvi put još od 2008. godine.

U trećoj utakmici velikog finala Luka Dončić je postao tragičar, a Seltiksi su kao gost pobedili Dalas Maverikse rezultatom 106:99 i posle dva trijumfa na domaćem terenu sada imaju velikih 3:0. Nakon velike borbe u prvom poluvremenu Dalas je imao poen prednosti, a katastrofalna treća četvrtina za ekipu iz Teksasa bila je ključna za ovu utakmicu. Ekipa sa istoka je taj deo meča rešila u svoju korist rezultatom 35:16, pa je u poslednju deonicu ušla sa 15 poena