„Lupala joj glavu o pod i šutirala je“: Majka petaka pretukla nastavnicu u osnovnoj školi
N1 Info 13.06.2024 | Autor: N1 Beograd
![„Lupala joj glavu o pod i šutirala je“: Majka petaka pretukla nastavnicu u osnovnoj školi](https://nstatic.net/239/36884239vzxhar.jpg)
U Osnovnoj školi "Jovan Dučić" na Novom Beogradu danas je majka učenika petog razreda fizički napala nastavnicu zbog ocene.
Pretučena žena je prevezena u bolnicu, nastava je obustavljena, a deca su puštena kućama. Zaposleni su očajni, uznemireni zbog, kako kažu, još jednog u nizu napada na kolege. Incident se dogodio u toku drugog časa. Majka jednog učenika je došla u školu i tražila da se vidii sa nastavnicom biologije. Nastavnica je sišla dole, a majka dečaka je pitala zašto je njenom detetu zaključena ocena dva kada ima prosek za tri, ispričala je jedna od zaposlenih, svedoka