Holandija se mučila ali ipak slavila: Poljaci pružili veliki otpor favoritu! (video)

Hot sport pre 15 dana

Odličnu utakmicu smo gledali Fudbaleri Holandije sastali su se sa reprezentacijom Poljske u prvom meču grupe D Evropskog prvenstva.

Slavila je reprezentacije Holandije sa 2:1 Golove za Holadniju postigli su Kodi Gakpo u 29. minutu i Vegorst u 83. Poljaci su poveli golom Bukse u 16. minutu. Možda i najbolja i najneizvesnija utakmica od početka prvenstva, Holandija je ušla u meč kao izraziti favoriti, ali Poljaci su pružili jako veliki otpor. Na veliko iznenađenje svih, Poljaci su poveli golom Adama Buske u 16. minutu nebeskim skokom posle kornera, posle primljenog gola Holandija je još više