Матија Бећковић: Шта преостаје професору него да најгоре прогласи најбољима
Нова 18.06.2024 | Аутор: Нова.рс

Текст написао Матија Бећковић: Недавно смо били на прослави стогодишњице наше школе.
Поред професора, на свечаности су се окупили и најгори ђаци из свих генерација! А кога другог да зову: најгори ђаци су једино и успели у животу. Можете замислити какав је то био тријумф: најгори ученици у фраковима, а најгоре ученице у свечаним тоалетама под најскупоценијим накитом – плешу са својим професорима који су, сироти, још увек у оним истим похабаним и још у оно доба кад су сашивена, демодираним оделима. Најбољих ученика нигде нема. Ко зна где су












