Dejan Joveljić postigao gol i asistirao u pobedi LA Galaksija protiv Njujork Sitija

Politika pre 11 dana

LOS ANĐELES – Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros na svom terenu ekipu Njujorka Sitija rezultatom 2:0 u meču MLS lige.

Strelac prvog gola za LA Galaksi u 41. minutu bio je srpski fudbaler Dejan Joveljić. On je učestvovao i u drugom pogotku svoje ekipe, pošto je u 49. minutu asistirao Dijegu Fagundezu . LA Galaksi se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 34 boda, dok je Njujork Siti na četvrtoj poziciji na Istoku sa 29 bodova, javlja Tanjug. Joveljić (24) je ove sezone na 17 utakmica postigao 11 golova i upisao pet asistencija. Srpski fudbaler je