Slavlje nakon gola jovića: Ovako su navijači u Srbiji proslavili pogodak (foto/video)

Večernje novosti pre 11 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je 1:1 sa Slovenijom u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu.

Foto: D. Milovanović Izjednačujući pogodak za ''orlove'' postigao je Luka Jović u poslednjem minutu nadoknade drugog poluvremena, a ovako su to navijači proslavili na Obilićevom vencu u jednom od kafića. Foto: D. Milovanović Knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv "Novak, pariske priče". Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama,