Ludnica u lajpcigu - Hrvatska na korak od eliminacije sa EURA: Italija golom u 98. minutu šokirala Vatrene i obradovala i Srbiju!

Kurir pre 5 dana
Ludnica u lajpcigu - Hrvatska na korak od eliminacije sa EURA: Italija golom u 98. minutu šokirala Vatrene i obradovala i…

Fudbaleri Hrvatske i Italije odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici poslednjeg 3. kola grupe B na Evropskom prvenstvu.

Vodeći gol za Hrvatsku postigao je Luka Modrić u 55. minutu. Izjednačenje Italiji i plasman u osminu finala EURA doneo je Zakanji u osmom minutu nadoknade vremena. U drugom meču ove grupe Španija je savladala Albaniju rezultatom 1:0. Španija je prva na tabeli sa devet bodova. Italija je druga sa četiri boda. Ove dve ekipe obezbedile su plasman u osminu finala. Hrvatska je treća sa dva boda i čekaće epilog u ostalim grupama da vidi da li će biti međuu četiri