Totalno neočekivani rasplet u grupi D: Goleada Austrije i Holandije, Poljaci pokvarili posao Francuzima! (video)

Hot sport pre 3 dana

Dve odlične utakmice Fudbaleri Austrije sastali su se sa reprezentacijom Holandijom u poslednjem meču grupe D Evropskog prvenstva.

Austrijanci su slavili sa 3:2. Austrijanci su poveli posle nesrećnog autogola Donjela Malena. Zanimljivu stvar je učinio Kuman, stvar koju ne gledamo često. napravio je prvu izmenu već u 35. minutu kada je izveo Vermana a uveo Ćavija Simonsa. Odmah po početku drugog poluvremena, Holandija je odradila odličnu kontru, a lep gol za izjednačenje je postigao Kodi Gakpo. Austrijanci vraćaju prednost u 59. minutu kad se najbolje u kaznenom snašao Šmid. Holadnija vraća