„Kad sam rekao saigračima da ćemo biti prvi, smejali su se“

Sport klub pre 3 dana  |  Autor: Filip Mijailović

Reprezentativac Austrije Romano Šmid doprineo je pobedi od 3:2 (1:0) nad Francuskom golom u 59. minutu utakmice trećeg kola grupe D. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Selekcija centralnoevropske zemlje tim trijumfom dospela je na prvo mesto tabele sa šest bodova.

Austrija je povela autogolom Donijela Malena u 6. minutu, a konačan rezultat postavio je nemilosrdni Marsel Zabicer snažnim udarcem u 80. „Bila je ovo neverovatna utakmica, pogotovo intenzitet stvoren svežim nogama u startnoj postavi. Neverovatno sam ponosan na učinak“, nije 24-godišnjak rodom iz Graca krio radost posle utakmice i osvojene „pol-pozicije“. Ofanzivni vezista Verdera otkrio je da saigrači u bundesligašu nisu verovali da će Austrija da završi grupnu