Piksijevi džokeri ušli u igru! Srbija mora da krene na sve ili ništa! Selektor Orlova napravio dvostruku izmenu!

Kurir pre 3 dana

Nakon prvih 45 minuta, rezultat na utakmici između Srbije i Danske je 0:0! Moraće mnogo više da pokažu "Orlovi" u drugom delu igre ukoliko žele da pobede rivala i prođu u narednu fazu.

Borba i želja nisu sporne, ali organizovanost u napadu itekako jeste! Nema sumnje da će Srbija ofanzivnije igrati u nastavku utakmice, a to možemo i da zaključimo po izmenama koje je napravio selektor Orlova, Dragan Stojković Piksi. Selektor Srbije je na poluvremenu napravio dvostruku izmenu, na teren su ušli Dušan Tadić i Luka Jović, dok su igru napustili Lazar Samardžić i Nemanja Gudelj! Kurir sport Bonus video: 00:26 Piksi grli Samardžića na treningu Pratite