Engleska sa ivice ponora do četvrtfinala: Belingem i Kejn sprečili senzaciju! Slovačka u suzama!

Kurir pre 2 dana

ENGLESKA - SLOVAČKA 2:1 (0:1) Fudbalska reprezentacija Engleske je treći četvrtfinalista Evropskog prvenstva! Englezi su savladali Slovačku rezultatom 2:1 (0:1) nakon produžetaka.

Bili su Englezi na ivici provalije, ali ih je gol Belingema u 95. minutu ostavio u životu! Kejn je u prvom minutu produžetka matirao Dubravku glavom, a tu je utakmica rešena. Počelo je košmarno po Engleze, Slovačka je izašla u visokom presingu, izabranici Gereta Sautgejta nisu mogli da iznesu loptu, a hrabri Slovaci su napadali konstantno. Sjajnu priliku je propustio Hancko u 5. minutu, šutirao je pored gola Pikforda. Sedam minuta kasnije, Haraslin je propustio još