Да ли су службе заказале у обавештајном раду и када ће бити расписан конкурс за директора полиције – питања на која не одговарају ни Владимир Орлић ни министар Ивица Дачић (ВИДЕО)

Инсајдер 03.07.2024
Да ли су службе заказале у обавештајном раду и када ће бити расписан конкурс за директора полиције – питања на која не…

Иако је Србија безбедна и стабилна, из врха власти поручују да морамо стално да будемо будни и на опрезу, на шта нас подсећа и терористички напад који се за викенд догодио у главном граду. Анализирају се евентуални пропусти, али за сада нису установљени. О томе је данас било речи и на прослави 45 година Специјалне антитерористичке јединице.

Показном вежбом, припадници Специјалне антитерористичке јединице показали су да су опремом, наоружањем и физичком спремношћу способни за одбрану од терористичког напада. Ту способност у суботу је показао и жандарм Милош Јевремовић који је испред израелске амбасаде усмртио терористу Милоша Жујевића из Младеновца. Терористички напад се ипак десио. Терориста је, претходно, погодио жандарма самострелом. Одмах после напада, министар унутрашњих послова је изјавио да

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Хроника, најновије вести »