Зла коб домаћих звезда! Њих петоро је прошло кроз пакао дроге - Гушили се у урину, умирали као бескућници
Курир 06.07.2024

Цео регион их је обожавао, али они нису успели да се извуку из смртоносног загрљаја опијата који им је галопирајуће гасио живот.
Када неко упадне у канџе дроге, веома је тежак пут избављења, тврде сви они који су се суочавали са ужасним последицама током лечења. Осећате како вам живот измиче из руку, а немате снаге да се одупрете - управо то су осетиле неке од наших највећих звезда. Пороци су их надвладали... МАРГИТА СТЕФАНОВИЋ МАГИ Умрла као бескућница Маргита Стефановић, позната као Маги, била је једна од кључних фигура у историји југословенске музике као клавијатуристкиња,












