Bild: Pomoćni trener Nemačke upao u prostorije sudije Tejlora posle poraza

RTS 06.07.2024

Pomoćni trener selekcije Nemačke Sandro Vagner upao je u sudijske prostorije 15 minuta posle poraza od Španije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u nameri da protestuje i vređa glavnog arbitra Engleza Entonija Tejlora, piše nemački "Bild".

Meč prvog četvrtfinalnog para na Evru između domaćina Nemačke i Španije, odigran u Štutgartu, obeležen je ne samo dobrim fudbalom, pobedonosnim golom Merina u 119. minutu za 2:1, već i kontroverznom odlukom glavnog sudije Entonija Tejlora da ne svira penal za Nemačku nakon što je lopta pogodila beka "crvene furije" Kukurelju. Eliminacija je teško pala nemačkoj javnosti i kao glavni krivac se imenuje upravo Entoni Tejlor. Etablirani nemački list "Bild" piše detalje