Ponovo su se provukli: Englezi srušili Švajcarsku na penale i otišli u polufinale euro 2024!

Hot sport 06.07.2024

Ni sami ne znaju kako su došli do polufinala Fudbaleri Engleske plasirali su se u polufinale Evropskog prvenstva.

Oni su savladali reprezentaciju Švajcarske nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Nakon regularnih 90 minuta rezultat je glasio 1:1, istim su završeni i produžeci pa se pristupilo penalima. Tu su bili bolji Englezi sa 5:3. Gledali smo jednu neatraktivnu utakmicu većim delom meča, pre svega u prvom poluvremenu. Dosta opreznosti na obe strane, pa je meč dosta ličio na jučerašnji između Francuske i Portugala. Nije bilo atraktivno sve do 75. minuta, a onda smo u pet