Goleada i poraz! Čukarički izgubio od Triglava, prvi neuspeh tima sa Banovog brda na pripremama u Sloveniji!

Kurir 06.07.2024

Fudbaleri Čukaričkog doživeli su prvi poraz na pripremama na Bledu i od tima sa Banovog brda bio je bolji slovenački Triglav rezultatom 3:2 (1:1).

Trener Goran Stanić odlučio se da promeša karte, pa je na startu meča izveo sledećih 11 fudbalera: Kaličanin - Rogan, Mirosavić, Stojanović, Serafimović - Milojević, Sisoko - Mitrović, Ergelaš, Subotić - Tedić. Za razliku od meča protiv mađarske ekipe MTK (1:1), prvo poluvreme utakmice protiv Triglava bilo je veoma dinamično. Već u prvom minutu odličnu priliku imao je Ergelaš posle asistencije Tedića, ali je golman slovenačkog tima Sorčan sjajno reagovao i