Englezi se opet jedva provukli i prošli u polufinale Evra – Švajcarska pala posle penala, a bila je blizu čuda

Nova 06.07.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Engleske prošli su u polufinale Evra, pošto su izbacili Švajcarsku nakon penala - 5:3.

Posle 90 i 120 minuta igre bilo je 1:1, ali su Englezi bili sigurni sa penala svih pet puta, dok je tragičar za Švajcarsku bio Manuel Akandži. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Blizu čuda bili su Švajcarci, koji su preko Brila Embola poveli u 75. minutu, ali je Bukajo Saka izjednačio u 80. i tako dao nadu svom timu. Pošto u produžecima nije bilo golova, a ni mnogo šansi, pristupilo se izvođenju penala, a precizni za Englesku bili su Palmer, Belingem,