Жељко Митровић децу из Звечанске испратио на летовање у Црној Гори: "Свака љубав мора да се заслужи осим једне, и то родитељске"
Блиц 07.07.2024

Власник Пинк Медиа групе Жељка Митровић је, 17. годину заредом, деци из Звечанске омогућио летовање у Црној Гори у Белој.
- Свака љубав мора да се заслужи осим једне, и то родитељске! То је једина безусловна, исконска и на неки начин подразумевајућа љубав, али баш она коју ови клинци из Звечанске и осталих домова за бригу о деци без родитељског старања немају! Зато је ВАЖНО да их се УВЕК сетимо, и покушамо да им бар малчице надоместимо топлину родитељског дома! Срећан пут, и леп провод на мору, воли вас ваш Жекс!- написао је Жељко Митровић на свом инстаграм налогу и навео да је












