(Poluvreme)CSKA ima prednost: Partizan doživeo veliki peh na početku meča! (video)

Hot sport 07.07.2024

Tim Marka Nikolića ima blagu inicijativu, crno-beli se vremenom oslobodili pritiska.

Partizan i CSKA Moskva igraju poslednju, finalnu utakmicu „Bratskog kupa“ u Moskvi, a na poluvremenu Moskovljani vode rezultatom 1:0. Strelac za ruski klub bio je Tamerlan Musaev. Problemi za Partizan počeli su od samog starta utakmice, najpre posle svega 20 sekundi, Marko Živković se povredio i Stanojević je odmah morao da izvrši izmenu, ušao je Filipović. Drugi minut i prvi gol na meču, CSKA je povela golom Tamerlana Musaeva, nakon konfuzne situacije u