Trener Partizana razočaran nastupom ekipe u duelu sa CSKA: Neki igrači nisu pokazali da imaju talenat za klub kao što je Partizan

Danas 07.07.2024  |  V. N.
Trener Partizana razočaran nastupom ekipe u duelu sa CSKA: Neki igrači nisu pokazali da imaju talenat za klub kao što je…

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije bio zadovoljan rezultatom, a ni igrom svog tima u duelu u kojem su crno-beli izgubili od CSKA (3:0) u poslednjem meču turnira „ Bratski kup“, koji je odigran u glavnom gradu Rusije.

On je dodao da neki rezervisti nisu pokazali svoj talenat, ali da je to problem koji će da bude rešen. Nije želeo nikog da imenuje, a šansu u drugom poluvremenu dobili su golman Miloš Krunić, Bojan Kovačević, Leonard Ovusu, Samed Baždar, Ibrahima Zubairu, Aleksa Janković, Bibars Natho i Đorđe Jovanović, dok je Aleksandar Filipović zamenio povređenog Marka Živkovića na startu utakmice. – Sjajan ambijent, igrali smo strpljivo. Prvo poluvreme je bilo bolje za nas. U