Sjajna igra zvezde u drugom poluvremenu: Treća uzastopna pobeda crveno-belih protiv šampiona Rusije! (video)

Hot sport 08.07.2024

Vrlo dobri izabranici Vladana Milojevića! Crvena zvezda je pobedila Zenit u prijateljskoj utakmici u Rusiji rezultatom 2:1.

Strelci za crveno-bele bili su Aleksandar Katai i Stefan Leković, dok je za ruski tim strelac bio Klaudinjo. Nije dobro krenulo po šampiona Srbije. Već u 5. minutu susreta domaćin stiže do vođstva spektakularnim pogotkom Klaudinja. Ozbiljne muke za Mimovića. Preko leve strane Mostovoj i Vendel prave ozbiljne probleme mladom beku Crvene zvezde. Prvak Srbije je u 20. minutu imaju svoju šansu. Dalsio je šutirao iz daljine, ali nažalost nije bio dovoljno precizan da