Pa ovo dete je nerealno, istorija je ispisana! Nestvarni Jamal pogotkom za TV špice oborio još jedan rekord!

Kurir 09.07.2024

Fudbaleri Španije vode na poluvremenu protiv selekcije Francuske 2:1 u polufinalu Evropskog prvenstva.

Prvi gol delo je "vunderkinda" Španije Lamina Jamala koji je za TV špice, ali je taj pogodak ušao u istoriju. Zbog čega? Odgovor je jednostavan. Igrač Barselone je pogotkom u 21.minutu utakmice postao najmlađi strelac u istoriji Evropskih prvenstava sa 16 godina, 11 meseci i 26 dana. Nema sumnje istorija je ispisana. Kurir sport BONUS VIDEO: 00:58 Fudbal se vraća kući Pratite Kurir sport na Viberu Kurir