"Ova dva slepca kao da nikada fudbal nisu igrali" Rade Bogdanović ponovo odneo šou - žestoko je isprozivao fudbalere Francuske!

Kurir 09.07.2024
"Ova dva slepca kao da nikada fudbal nisu igrali" Rade Bogdanović ponovo odneo šou - žestoko je isprozivao fudbalere…

Fudbaleri Španije su prvi finalisti Evropskog prvenstva, pošto su na stadionu u Minhenu savladaliFrancusku rezultatom 2:1 (2:1).

Golove odluke postigli su Lamin Jamal u 21. minutu i Dani Olmo četiri minuta kasnije. Lamin Jamal je u 21. minutu postigao najlepši gol prvenstva. Promešao je odbranu protivnika golobradi mladić, odapeo sa 25 metara u rašlje gola, lopta je okrznula stativu sa unutrašnje strane, a Menjon je samo ulepšao pogodak paradom. Svoj komentar nakon večerašnje utakmice izneo je Rade Bogdanović, koji je na RTS-u brutalno isprozivao fudbalere Francuske. - Olmo je klasa. Primio