"Kosovo je srce Srbije" u Banjaluci - Albanci sa dva igrača manje potučeni u nadoknadi

B92 10.07.2024

Fudbaleri banjalučkog Borca pobedili su albansku Egnatiju 1:0 (0:0) u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Na gradskom stadionu u Banjaluci nije bilo golova, sve do šestog minuta nadoknade, kada je Erera fantastično ubacio s leve strane, a Hrelja je majstorski pogodio za vodstvo Borca. Meč je produžen 14 minuta zbog kratkog prekida u 70. minutu. Tada su navijači Borca pevali "Kosovo je srce Srbije", a Albanci su upozoravali glavnog sudiju da prekine utakmicu, a gosti su uz to tražili da se isprazni tribina sa "Lešinarima", sa najvatrenijim navijačima Borca. Glavni