„Zlatni brk“ za „zlatnog džokera“ – „Nije mu bilo teško“

Sputnik 11.07.2024

Engleska slavi svog heroja i „zlatnog džokera“ Olija Votkinsa, koji je u 81. minutu zamenio Harija Kejna, da bi u prvom minutu sudijske nadoknade pri rezultatu 1:1 postigao gol vredan finala. Za Dragoslava Stepanovića Stepija, sasvim dovoljno da ponese titulu „Zlatni brk“.

Stepi se, kao i uvek, odazvao pozivu sportske redakcije Sputnjika Srbija i sa radošću prihvatio ideju da proglašava najbolje igrače utakmica na Evropskom prvenstvu. Simbolično, „nagradu“ smo nazvali „Zlatni brk“ po zaštitnom znaku legendarnog Stepija, brkovima koji imaju poseban status i u Nemačkoj, domaćinu Evropskog prvenstva. „Mirisalo“ je na produžetke, vrlo moguće i na penale, jer su Englezi i Holanđani u drugom poluvremenu „spustili gas“ i demonstrirali