POLUVREME - Zvezda ništa nije kaznila, Martinez ostavio Rodića u prašini za vođstvo Taljaresa

Sportske.net 12.07.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde gube od argentinskog Taljeresa na stadionu "Petrovski" 0:1 u poslednjoj kontrolnoj utakmici na letnjim pripremama.

Zvezda je posle dva minuta igre bila u zaostatku, a poprilično naivno su nasamareni od strane igrača Taljeresa koji su iz svega tri pasa izbacili čitavu odbranu srpskog šampiona i pobrinuli se za to da brzonogi Alehandro Martinez matira Ivana Gutešu. Napadač argentinske ekipe je ostavio u prašini Milana Rodića i "ćušnuo" loptu pokraj mladog golmana Crvene zvezde. Odmah je izraženo bilo koliko je tim Taljeresa brz i koliko će biti opasni u tranziciji i u prvom