uživo Finale UEFA EURO, Španija - Engleska 2:1: Ojarzabal odveo "furiju" četvrti put na krov Evrope

Euronews 14.07.2024  |  Autor: Euronews

Španija - Engleska 2:1 Drugo poluvreme Krak, Španija je novi prvak Evrope 90. minut; Neverovatno kako Engleska nije izjednačila.

Posle kornera prvo je Simon odbranio udarac, pa je Dani Olmo izbio loptu sa gol linije. 86. minut: GOOOL! Vodi Španija 2:1, strelac Mikel Ojarzabal. Sjajan centaršut Kukurelje sa leve strane a Ojarzabal je klizećim startom loptu ubacio u mrežu. 81. minut: Nova velika prilika za Španiju i nova odbrana Pikforda. Jamal je dobio "rolnu" na 12 metara, ali je golman Engleske maestralno odbranio. 73. minut: GOOOL! Engleska je izjednačila na 1:1, strelac Kol Palmer.