Грађани и туристи одахнули Након два сата поново пуштена струја у будви

Дневник 16.07.2024  |  Тањуг
Грађани и туристи одахнули Након два сата поново пуштена струја у будви

БУДВА: Након два сата поново је пуштена струја у све делове Будве који су раније данас остали без напајања, пренеле су Вијести.

Струја је поново пуштена у градским насељима, Старом граду, Маинској улици и центру. До нестанка струје у највећем делу Будве дошло је око 15.45, због чега су без струје остали и грађани и око 35.000 туриста који бораве у том граду. Како је саопштено из црногорске електродистрибуције ЦЕДИС-а, квар је настао на трафостаници110/35 кВ ''Марковићи''.

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »