Грађани и туристи одахнули Након два сата поново пуштена струја у будви
Дневник 16.07.2024 | Тањуг

БУДВА: Након два сата поново је пуштена струја у све делове Будве који су раније данас остали без напајања, пренеле су Вијести.
Струја је поново пуштена у градским насељима, Старом граду, Маинској улици и центру. До нестанка струје у највећем делу Будве дошло је око 15.45, због чега су без струје остали и грађани и око 35.000 туриста који бораве у том граду. Како је саопштено из црногорске електродистрибуције ЦЕДИС-а, квар је настао на трафостаници110/35 кВ ''Марковићи''.










