Radnički saznao protivnika: Prva evropska utakmica za Kragujevčane, a pasoš gotovo da im nije ni potreban!

Hot sport 18.07.2024

Deluje da je srpska ekipa favorit u ovom dvomeču! Fudbaleri Mornara iz Bara su uspeli da se plasiraju u drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencija nakon što su u dvomeču sa Dinamom iz Tbilisija ostvarili pobedu ukupnim rezultatom 3:2.

Barani su remizirali kao gosti u Gruziji rezultatom 1:1, što im je omogućilo prolazak u narednu rundu, gde će se sastati sa Radničkim iz Kragujevca. Dinamo je poveo golom Salia u 33. minutu, pri čemu su prethodno imali igrača manje od 20. minuta zbog direktnog crvenog kartona. Ekipa iz Crne Gore izjednačila je rezultat u 57. minutu golom Zorića, čime su osigurali svoj dalji put u evropskim takmičenjima. Prvi meč sa Radničkim će se odigrati u Kragujevcu 25. jula,