Биће бурно на дербију! Погледајте сукоб новог играча Партизана са комплетним тимом Звезде! Гурнуо Лазића, па скочио на Боломбоја!
Курир 24.07.2024

Курир је дошао у посед ексклузивног документа који говори да је Партизан у своје редове довео бившег играча Ефеса Тајрика Џонса.
Џонс игра на позицијама крилног центра и центра, висок је 206 центиметара, а ако погледамо једну ситуацију из прошле сезоне - нема дилеме да нас чека буран вечити дерби. У сусрету у ком је Ефес прегазио Црвену звезду у Истанбулу резултатом 100:55, током последње четвртине дошло је до сукоба између Тајрика Џонса и скоро свих играча тима са Малог Калемегдана који су у том тренутку били на терену. Све је почело тако што је Џонс гурнуо Бранка Лазића, а моментално












