Hit ekipa evropskih kvalifikacija iz Andore: Razbili Velež, a sada im je malo falilo da iznenade reprezentativca Srbije i njegov dvadeset puta skuplji tim!

Hot sport 24.07.2024
Hit ekipa evropskih kvalifikacija iz Andore: Razbili Velež, a sada im je malo falilo da iznenade reprezentativca Srbije i…

Moraće da se pomuči ekipa u kojoj nastupa Mijat Gaćinović! Fudbaleri atinskog AEK-a ostvarili su pobedu u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, nadigravši Inter Eskalades iz Andore rezultatom 4:3 na domaćem terenu.

Inter Eskalades je potvrdio svoju snagu nakon ubedljive pobede nad Veležom iz Mostara u prethodnom kolu, pokazujući da su zaista ozbiljan protivnik. Iako je AEK dominirao tokom većeg dela utakmice, moraće da se dodatno potrudi na gostujućem terenu kako bi osigurao prolazak u treće kolo kvalifikacija. Robert Ljubičić je otvorio goleadu već u 6. minutu, a Garsija je udvostručio prednost AEK-a u 20. minutu. Mijat Gaćinović je dodao treći gol u 31. minutu, stavljajući