Veruju u čudo: Fudbaleri Borca se minilalnim porazom vratili iz Soluna

Večernje novosti 25.07.2024

NAVIJAČI Borca, cela Republika Srpska i cela Banja Luka jedva čekaju revanš meč kvalifikacija za Ligu šampiona koji će njihov klub da odigra sledeće srede na domaćem terenu. U prvoj utakmici Borac je u Solunu posle velike drame i prave goleade poražen od domaćeg PAOK - 2:3.

Foto: EPA Na popularnom stadionu "Tumba" viđeno je čak pet golova, a Banjalučani su prvo poveli u 22. minutu sa bele tačke golom Herere, da bi se domaćin brzo probudio i pogocima Kulierakisa u 17. i 39. minutu došao do vođstva. Gosti iz Banja Luke se nisu predavali, pa su u nadoknadi prvog poluvremena golom Kulašina došli do 2:2 i činilo se da su na pragu velikog iznenađenja. Međutim, PAOK je do pobede uspeo da stigne u 51. minutu kada je Nigerijac Vilijam Ekong