Андреана Чекић о цени наступа: "Да тражим још? Па, где више од овога!", проговорила и о Десингерици: "Он је интелигентан" (видео)
Блиц 25.07.2024

Позната певачица Андреана Чекић је за "Блиц" проговорила о наступима на црногорском приморју, цени истих, али и колеги Драгомиру Деспићу Десингерици, који је познат по шок наступима.
- Имала сам данас преко данас наступ, па сад, вечерас, имам други. За мене је сезона тек данас кренула. Мислим да ће бити добро. Дошла сам пар дана раније, хтела сам да одморим. Ја не кувам, иначе, волим да ме масирају, да има спа центар - рекла је Андреана пред нашим камерама. - Ја нисам подигла цену наступа. Већ пар година држим исту цену. Јесте криза, чујем и ја то. И мени су се отказивали наступи, рецимо због лошег времена, и тако... Који су разлози за кризу не







