(Video) Trener Ajaksa pohvalio Vojvodinu: Protivnik ima kvalitet, moramo da im čestitamo

Dnevnik 26.07.2024  |  Dnevnik.rs

Trener Ajaksa Frančesko Farioli pohvalio je Vojvodinu na dobroj utakmici u meču koji je njegov tim dobio rezultatom 1:0.

Ajaks je u Amsterdamu savladao Novosađane u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Mnogi su očekivali znatno ubedljiviji trijumf evropskog velikana, ali se srpski klub odlično pokazao. - Imali smo 15-20 minuta poteškoće, morate razumeti da smo igrali protiv protivnika koji je imao utakmicu u ligi, mislim da smo bili umorni, a onda smo igrali protiv tima koji ima kvalitet, koji je imao dobru taktiku u prvom poluvremenu, potom i drugom. Ponekad