Partizan efikasan bez Saldanje, trio Natho-Trifunović-Jovanović blistao protiv Jedinstva!

Sportske.net 27.07.2024  |  Sportske.net

Četiri dana posle 2:6 u Lublinu protiv Dinama iz Kijeva, Partizan je večeras u drugom kolu Superlige Srbije ostvario rezultat kom se potajno nada i u revanšu protiv Ukrajinaca.

Crno-beli su gostovali ekipi Jedinstva iz Uba i pred punim tribinama slavili rezultatom 4:0, a po prikazanoj igri i šansama, ovaj trijumf je mogao da bude i ubedljiviji. Trener Stanojević je iznenadio odlukom da Mateuš Saldanja ostane na klupi i da priliku od prvog minuta dobije Đorđe Jovanović koji je večeras bio vrlo zapažen i konkretan. Utakmica je za Partizan počela idealno, penal već u prvom minutu koji je iznudio mladi krilni napadač Nemanja Trifunović.