Podela bodova u Pančevu: Železničar nije iskoristio dominaciju, Napredak zadovoljniji ide kući! (video)

Hot sport 27.07.2024

Žaliće Pančevci i zbog promašenog penala U meču drugog kola Superlige Srbije, timovi Železničara i Napretka su remizirali rezultatom 1:1.

Železničar je došao do vođstva u 36. minutu preko Lazara Romanića, koji je postigao gol posle asistencije Matije Mitrovića. Iako je Romanić imao priliku da poveća prednost svog tima, promašio je penal u 55. minutu. Napredak je iskoristio ovu priliku i izjednačio u 71. minutu zahvaljujući Nikoli Karaklajiću, uz asistenciju Mihajla Petkovića. Nakon ovog susreta, Železničar ima četiri boda, dok Napredak ima jedan. U narednom kolu, Železničar će igrati protiv Partizana