Fudbal: Mihailo Bogićević precizan za prvi bod Spartaka u novoj sezoni

Subotica.com 29.07.2024  |  Subotica.com

Spartak je osvojio bod u drugom kolu Superlige. Odigrali su Subotičani u Senti nerešeno 1:1 sa Čukaričkim. Iako su „golubovi“ gubili posle prvih 45. minuta igre, finiš utakmice je pripao domaćinu, a za to se pobriono Mihailo Bogićević izjednačivši rezultat.

Posle nekoliko propuštenih prilika i poništenog gola Lazara Tufegdžića zbog nedozvoljene pozicije, Čukarički je u 26. minutu iskoristio najbolju. Marko Docić je asistirao, a Đorđe Ivanović loptu poslao u mrežu Spartaka. U drugom poluvremenu gosti su više pretili, imali veći posed lopte, ali u završnici bili neprecizni. Pred golom Spartaka je bio raspoloženi Aleksandar Vulić, čije intervencije su dale snagu „golubovima“ da u završnici dođu do izjednačenja. Nakon