Brodolom Partizana u humskoj: Ovaj Partizan je daleko od Lige šampiona, a rezultat 9:2 sve govori! (video)

Hot sport 31.07.2024

Partizan će igrati sa ekipom Lugana u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope Fudbaleri Partizana doživeli su novi poraz u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i to od Dinama iz Kijeva rezultatom 0:3.

Crno-beli su na taj način poraženi izuzetno ubedljivim rezultatom od 9:2 u ukupnom skoru, pošto je najtrofejniji ukrajinski tim u Lublinu prošle nedelje slavio sa 6:2. Prva ozbiljnija prilika na meču viđena je u 11. minutu. Probao je Svetozar Marković posle kornera, ali je njegov pokušaj bio slab. Ukrajinski tim je poveo sa 1:0 od 16. minuta pogotkom Jarmolenka. Pogrešio je Kalulu na sredini terena, sevnula je kontra koju je Jarmolenko pretvorio u gol. U 34. minutu