Jovanović kao planina, debi Grimalda i mirna mreža Partizana uz rutinski trijumf!

Sportske.net 04.08.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana savladali su na domaćem terenu ekipu Železničara iz Pančeva rezultatom 2:0 u trećem kolu Super lige Srbije.

Izabranici Aleksandra Stanojevića ostvarili su pobedu koja je bila obezbeđena praktično već tokom prvih 45 minuta, a svoj veliki doprinos dao je i Aleksandar Jovanović koji je u finišu meča odbranio penal gostima. Domaćin je od samog početka meča pokušao da nametne svoj ritam, pa je prvi i zapretio preko Jovanovića koji je gađao preko gola. "Crno-beli" su stigli do vođstva u 13. minutu kada je Natho uputio sjajan centaršut iz kornera koji je u gol pretvorio