Slalom navijača kroz redare u mesijevom stilu: Fan uleteo na teren i „izjednačio“ u 97. minutu, takođe i sudija padao na meču! (video)

Hot sport 05.08.2024
Slalom navijača kroz redare u mesijevom stilu: Fan uleteo na teren i „izjednačio“ u 97. minutu, takođe i sudija padao na…
Zaista je fino delovao ovaj gol. Fudbalska reprezentacija Španije izborila je plasman u finale Olimpijskih igara nakon uzbudljivog meča protiv Maroka, koji je završen rezultatom 2:1 u korist Španaca. Iako smo gledali izvanrednu utakmicu u koj su evropski prvaci uspeli da obezbede pobedu, utakmica je doživela neočekivani prekid u nadoknadi vremena. Naime, u samom finišu meča, navijač je uspeo da uđe na teren, što je dovelo do kratkog zastoja igre dok su sigurnosne