Деца су у страху, једино још душу да нам узму! Грађани севера КиМ изразили јасан став о отварању моста на Ибру
Курир 07.08.2024

Грађани Северне Митровице су, након одржаног скупа на Тргу Браће Милић због најава Приштине о отварању моста на Ибру, кажу да су на овај начин пожелели да пошаљу поруку мира, за коју се надају да ће стићи до свих земаља Квинте и УН. - Хтели смо да пошаљемо поруку да смо за мир и слободу, али да имамо наша права.
Ово је без икаквих инцидената и мржње, и да наша држава, која стоји иза нас и која је уз нас, да покуша све и свим политичким мерама да среди. Народ је на ивици живаца и нерава, а то је највећи проблем. Велики су проблеми због новца, ту су стари људи, не могу да купе лекове и да се лече. Омладина нема слободу, да не кажем да се спроводи нека већа мера - казао је један од становника Северне Митровице, преноси Косово Онлине. Милош Спасојевић је такође става да су у











