Srbija saznala rivala u borbi za finale Olimpijskih igara – legenda srpskog vaterpola čeka „delfine“

Nova 07.08.2024  |  Autor: Strahinja Nikolić

: Vaterpolo reprezentacija Srbije saznali su rivala u borbi za finale Olimpijskih igara pošto je tim Sjedinjenih Američkih Država, koji sa klupe predvodi legendarni srpski trener Dejan Udovičić, savladao Australiju posle velike borbe i peteraca - 11:10 (7:7 bilo nakon četiri četvrtine).

Australija je silovito otvorila meč, posle 1:1 vezala tri gola i stigla do 4:1, a činilo se da je nakon isključenja Džonija Hupera zbog „brutalitija“ krajem prve četvrtine Amerikancima bilo potrebno čudo. No, od rezultata 5:2 izabranici Dejana Udovičića su preuzeli inicijativu i pre kraja prvog poluvremena smanjili na 5:3, da bi u trečoj deonici uspeli da izjednače na 5:5, a potom su i preokrenuli na 6:5. “Soccerbet iz Pariza – sponzor izveštavanja” No, Australija