POLUVREME - Lugano ''ukrao'' loptu, Partizan preti samo iz kontri

Sportske.net 08.08.2024  |  Sportske.net

Trener Partizana Aleksandar Stanojević je i u najavi večerašnje utakmice u Humskoj isticao da je Lugano ekipa koja kroz posed lopte pokušava da ''lomi'' protivnike, pa se i očekivalo da će lopta biti duće u posedu Švajcaraca, ali ne baš ovoliko...

Posle prvog poluvremena golova nema, rezultat je 0:0, a Lugano je imao čak 78 posto poseda lopte. Siminjani je prvi zapretio golu Partizana, šutirao je sa oko 18 metara u osmom minutu meča, ali pravo u golmana Jovanovića koji nije imao težak posao da zaustavi ovaj udarac. Osam minuta kasnije mnogo prostora za Pržibilka u šesnaestercu Partizana, uočio je to Siminjani koji ga je proigrao sa leve strane, ali srećom po crno-bele, napadač gostiju šutira preko gola.