Docić sa kreča brži od pištaljke, Čuka nanela prvi poraz OFK Beogradu u Super ligi!

Sportske.net 09.08.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Zaječaru ekipu OFK Beograda rezultatom 2:1 u okviru četvrtog kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 11. minutu kada je Vinisijus Melo iskoristio odličan centaršut Tufegdžića i glavom matirao nemoćnog Popovića. Početkom drugog poluvremena, Stanković je neopreznim startom nad Ananom napravio penal, međutim udarac Aleksandra Kahvića sa bele tačke završio je pored gola. Ipak, bivši fudbaler Crvene zvezde iskupio se za promašaj u 55. minutu kada je posle dodavanja Stanojlovića s leve strane glavom zatresao mrežu "brđana". Krenuli su gosti u veliku