Zvezda vrlo ubedljiva: Novajlije u crveno-belom dresu „razbile“ Novi Pazar! (video)

Hot sport 10.08.2024

Crvena zvezda pobedila je Novi Pazar rezultatom 4:1 na stadionu „Rajko Mitić“ u okviru četvrtog kola Superlige Srbije.

Strelci za crveno bele bili su Seol, Duarte, Elšnik i Puma, dok je jedini gol za gostujući tim postigao Opara. Prvo uzbuđenje bilo je pred golom Novog Pazara, u četvrtom minutu utakmice, posle centaršuta Elšnika, bila je gužva u šesnaestercu, Milson je imao loptu u nogama, ali nije uspeo da uputi udarac tako da su se Pazarci odbranili. Crvena zvezda je uspela da dođe do prednosti u devetom minutu utakmice, gol je postigao Seol sa dvadesetak metara, lepo je pogodio