Звездин одговор: "Станојевић и Партизан срамоте српски фудбал у Европи, његова прича је дојадила и навијачима Партизана"

Спортске.нет 13.08.2024  |  Спортске.нет
Звездин одговор: "Станојевић и Партизан срамоте српски фудбал у Европи, његова прича је дојадила и навијачима Партизана"

Фудбалски клуб Црвена звезда огласио се опширним саопштењем поводом данашњих изјава тренера Партизана Александра Станојевића.

Станојевић је данас узбуркао српску фудбалску јавност на конференцији за штампу пред меч са Луганом, па су из Црвене звезде сматрали да требају да му одговоре. Саопштење Звезде преносимо у целости: "ФК Црвена звезда избегава да се оглашава саопштењима и покушавамо да не доприносимо негативном амбијенту српског спорта, али после данашње конференције за штампу Александра Станојевића ми просто не можемо да останемо неми. Све има своје границе. Руководство ФК

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »