Joviću minut dovoljan da zatrese mrežu: Strahinja Pavlović debitovao za Milan! (video)

Hot sport 14.08.2024

Jović je odmah uspeo da se upiše u strelce po ulasku na teren! Srpski reprezentativac Luka Jović postigao je gol za Milan u poslednjoj prijateljskoj utakmici pred početak sezone, u kojoj su „rosoneri“ savladali Moncu rezultatom 3:1 i osvojili trofej „Silvio Berluskoni“.

Jović, koji nosi dres sa brojem devet, ušao je u igru na početku drugog poluvremena umesto Alvara Morate i samo minut kasnije upisao se u strelce. Gol je postigao jednostavnom, ali efikasnom egzekucijom, prateći akciju tima i iskoristivši odbitak od golmana gostiju da iz peterca pošalje loptu u mrežu, donoseći Milanu vođstvo od 2:1. No.9, a goal, victory and more minutes in the tank. ✅ It’s Gunman season. #LJ9🚀 pic.twitter.com/f712m2cVLC — Luka Jović (@TeamJovic)